O DecoMio

Firma DecoMio zajmuje się projektowanie i produkcją elementów dekoracji wnętrz.  Nazwa jest grą słów. Rozwinięcie słowa Deco jako Decoration i włoskiego Mio czyli mój. Firma wyraża szczególne ukierunkowanie na personalizacje wykonywanych wyrobów. Jesteśmy otwarci na dostosowanie naszych projektów pod potrzeby Klienta. Przy użyciu odpowiednich narzędzi i naszej pomysłowości tworzymy estetyczne projekty dostosowane do upodobań naszych Klientów, którzy podążają za aktualnymi trendami.

Indywidualne podejście

Nasze flagowe produkty mogą być spersonalizowane zdjęciem i tekstem. Pomagamy Ci wykazać się kreatywnością 🙂

Oferta

W swojej ofercie posiadamy plakaty, obrazy drewniane, zegary ścienne, obrazy na płótnie, podkładki szklane oraz drewniane. Wszystkie produkty powstają w polskim zakładzie znajdującym się na południu kraju. Posiadamy odpowiednie zaplecze techniczno-produkcyjne wyposażone w park maszynowy. Dzięki własnej produkcji jesteśmy elastyczni pod potrzeby naszego Klienta.

Wytwarzanie

Wyroby w zależności od rodzaju wykonane są z lakierowanych płyt HDF, MDF, płótna, tafli szklanych oraz sklejki na której wykonywane są nadruki utwardzane UV.