Blog, Pokoje dziecięce

Zegary dziecięcy jako sposób na wykończenie pokoju

Jak urządzić pokój dla dziecka?

Rodzice prześcigają się w pomysłach na urządzanie pokoików dziecięcych. Nie ma w tym nic złego ponieważ społeczeństwo zwraca sporą uwagę na komfort życia, a dom to przecież nasze miejsce w którym mamy czuć się bezpiecznie i komfortowo. Przeznaczamy sporo swojego czasu na wystrój i dopracowanie swojego domu. Nie możemy zapomnieć o pokoju dla naszych pociech aby całość naszej aranżacji była jednolita i spójna.

Pomysł na pokój dziecięcy

Przy projektowaniu pokoju dla dziecka możemy popuścić wodze naszej fantazji i spełnić swoje najskrytsze marzenia z dzieciństwa. Nie mamy żadnych ograniczeń. Jest to spore pole do popisu. Pierwszym etapem projektowania jest obranie motywu przewodniego. Musimy od tego zacząć jeszcze przed przejściem do prac remontowo-budowlanych. Od motyw przewodniego będzie zależało jakich farb użyjemy do malowania ścian, co zastosujemy na podłogę, jakie oświetlenie powiesimy na ścianach, jakie dobierzemy meble. Oczywistym jest też, że wybrana na początku tematyka wpłynie również na końcowe dodatki i wykończenia, które sprawią, że Twoje dziecko z przyjemnością będzie spędzało czas w swoich własnych czterech kątach.

Spersonalizowany zegar jako efektowne wykończenie

Atrakcyjnym dodatkiem dekorującym puste miejsca na ścianie jest zegar. Zamawiając zegar u nas możesz zlecić personalizację. Taka usługa jest wliczona w cenę zegara. Personalizacja zegara może być w formie napisu. Klienci najczęściej wybierają imię swojej pociechy lub ulubiony cytat dziecka.

Czy zegar w pokoju dziecięcym to dobry pomysł?

Zegar z ciekawą grafiką wpisującą się w wybrany motyw jest uniwersalną dekoracją, która może świetnie wyplenić puste ściany. Wielu Rodziców zastanawia się nad wstawianiem zegara do pokoju dziecka, które jeszcze nie potrafi odczytywać czasu ze wskazówek. Obawa jest niesłuszna z trzech powodów. Zegar przede wszystkim jest elementem wystroju wnętrza, który wpływa na całość Twojej kompozycji. Jest wykończeniem koncepcji. Po drugie dziecko rośnie, a więc za niedługo będzie mogło uczyć się rozpoznawać godziny. Po trzecie Ty wiesz która jest godzina! 🙂

Zegary dziecięce z wieloma motywami

Z myślą o wystroju pokojów dziecięcych przygotowaliśmy serię zegarów dziecięcych, które dedykowane są dla dziewczynek i chłopców. Motywy graficzne zegarów są bardzo zróżnicowane. Z pewnością trafisz w gust swojego dziecka. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego i przejrzenia oferty nowoczesnych zegarów dziecięcych.

2 thoughts on “Zegary dziecięcy jako sposób na wykończenie pokoju

  1. Monika Łucyk pisze:

    Świetny pomysł taki kolorowy zegar w pokoju dziecka, zachęca sam do nauki godzin:)

    1. wchybiorz pisze:

      Zdecydowanie tak! 🙂 W naszej ofercie posiadamy również dedykowane zegary edukacyjne nauczycielskie – https://www.decomio.eu/zegary-scienne/dzieciece/zegar-nauczycielski-do-nauki-godzin/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *